Kariera - Komputronik Biznes - Integrator rozwiązań IT

Ludzie w firmie

Każdy z nas ma możliwość realizować swoje zawodowe pasje, uczyć się od najlepszych, a przy tym współpracować z pozytywnymi, interesującymi ludźmi.

Poznaj nas

Zobacz kim jesteśmy i poznaj nasze pasje.

Play

Integrujemy się

Integracja – na tym znamy się najlepiej. Lubimy ze sobą przebywać, ponieważ tworzymy zgrany zespół fajnych ludzi. W wolnym czasie spotykamy się, gramy w piłkę, żeglujemy, jeździmy na nartach… O ile tylko mamy na to ochotę.

Rozwijamy się

W naszej branży trzeba być na bieżąco. Dostęp do szkoleń, webinarów i możliwość testowania rozwiązań w naszym LAB-ie pozwala na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

Stwarzamy naszym pracownikom szanse na rozwijanie wiedzy, a także kompetencji handlowych i menedżerskich. Szkolenia, udział w innowacyjnych projektach, współpraca z profesjonalistami pozwala na nieustanne doskonalenie swoich umiejętności.

Proces rekrutacji – czego się spodziewać?

Selekcja aplikacji
  • Dział HR wraz z menedżerami wybiera aplikacje najbardziej dopasowane do profilu kandydata.

Rozmowa kwalifikacyjna
  • Najczęściej jest to jedna, maksymalnie dwie rozmowy kwalifikacyjne, podczas których HR Biznes Partner wraz z przyszłym przełożonym przedstawiają firmę oraz szczegóły dotyczące oferowanego stanowiska.

  • Na tym etapie może mieć miejsce weryfikacja Twojej wiedzy i umiejętności, o których pisałeś w CV.

Assessment Center
  • Przy rekrutacji na stanowiska menedżerskie lub specjalistyczne zapraszamy wybranych kandydatów do ostatniego etapu, czyli sesji Assessment Center.

  • Podczas sesji kandydaci otrzymują do realizacji zadania, które pozwalają nam poznać ich kompetencje i potencjał. Wiedza jest ważna, ale my stawiamy na motywację i potencjał naszych pracowników.

Oferty pracy

Pracownicy o nas

Magdalena Matuszak, Starsza Doradczyni Klienta Kluczowego
  • „Największym plusem pracy w Grupie Komputronik jest dla mnie możliwość proponowania Klientom, z którymi współpracuję sprzęt oraz oprogramowania od różnych producentów, oraz z dowolnego obszaru IT. Praca z różnymi technologiami wymusza ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy. Atmosfera w biurze zawsze jest przyjazna i ludzie są pomocni. Przełożeni dbają o swoich pracowników, co daje poczucie bezpieczeństwa i można się skoncentrować na swoich celach.”

Piotr Mika, Doradca Klienta Kluczowego
  • „Podczas studiów wziąłem udział w projekcie „Grasz o staż” i w ten sposób trafiłem do Komputronik Biznes. Zarówno w firmie, jak i na torze gokartowym wyróżnia mnie szybkość działania i precyzja. Moje kompetencje wykorzystuję sprzedając projekty informatyczne dla instytucji publicznych i przedsiębiorstw finansowane z funduszy unijnych. A po godzinach? Jestem profesjonalnym sędzią kartingowym.”

Benefity

Kursy językowe
  • Oferujemy naszym pracownikom kursy języka angielskiego. Dofinansowanie i organizacja zajęć w miejscu pracy sprawiają, że mamy możliwość rozwoju na wyciągnięcie ręki. Potrzebna jest tylko motywacja do nauki.

Szkolenia
  • W branży IT ciągły rozwój nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego zapewniamy szkolenia
    z zakresu technologii IT, ale także z umiejętności menedżerskich i handlowych.

Karta sportowa
  • Pracownicy Komputronik Biznes mają możliwość dbania o swoje samopoczucie i kondycję fizyczną w ramach dofinansowania do karty MultiSport obsługiwanej przez firmę Benefit Systems. Jesteśmy fit, jeśli tylko mamy na to ochotę.

Prywatna opieka medyczna
  • Nasi pracownicy mają możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, w ramach pakietów Grupy LUX MED. Dzięki placówkom obecnym na terenie całej Polski możemy czuć się bezpiecznie i dbać o zdrowie swoje i swoich rodzin.

Ubezpieczenie na życie
  • Pracownicy Komputronik Biznes mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego, które jest realizowane we współpracy z firmą PZU. Dzięki temu zarówno pracownicy, jak i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie, nie tylko dziś, ale i w przyszłości.

Zakupy
  • Każdy pracownik Komputronik Biznes ma możliwość otrzymania preferencyjnych cen na produkty i usługi oferowane do sprzedaży naszym Klientom. Dlatego pracując w Komputronik Biznes możesz nie tylko być blisko nowych technologii i mieć je na wyciągnięcie ręki, ale możesz też mieć je na własność!