Bezproblemowo uruchamiaj dowolną aplikację bez kompromisów od brzegu sieci po chmurę, korzystając z chmury dla każdego obciążenia.

Dla każdej firmy najważniejszą jej częścią są dane, które są przetwarzane w sposób ciągły, i które prezentowane za pośrednictwem aplikacji do użytkowników. Zarówno w firmach produkcyjnych, gdzie produkuje według przepisów, kodów czy projektów lub na ich podstawie, jak i firmach finansowych czy medialnych, gdzie udostępnia się dane bezpośrednio do ich klientów, w samym centrum tego biznesu stoją informacje, które muszą być przechowywane na niezawodnym i szybkim medium. Już dawno biznes zorientował się, że od szybkości prezentacji swoich danych, ich przetwarzania i dostępności zależy, czy utrzymają się na fali wznoszącej ku kolejnym zyskom, czy opadną na dno i zostaną wyprzedzone przez konkurencję. Aby zapewnić najlepszą na rynku dostępność i wydajność dla tych danych HPE opracowało nową macierz, która pozwoliła osiągnąć wcześniej wymienione parametry na niespotykaną dotąd skalę dzięki zastosowaniu w niej technologii NVMe dla dysków SSD oraz interfejsy 100Gb Ethernet do komunikacji zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. HPE Alletra to szczytowe osiągnięcie ewolucji systemów HPE Primera oraz HPE Nimble, przeznaczone do aplikacji kluczowych dla funkcjonowania biznesu i istnienia samej firmy

Paweł Pater
Architekt Rozwiązań IT/ p.o. Kierownika Zespołu Infrastruktury IT
[email protected]

Poznaj ofertę HPE Alletra

Seria 6000 Idealnie nadaje się do obsługi obciążeń o znaczeniu krytycznym dla firmy z rygorystycznymi umowami SLA dotyczącymi dostępności i wydajności. Zbudowany w oparciu o ultrawydajną architekturę zapewniającą szybką, stałą wydajność i wiodącą w branży wydajność danych. Zapewnij odporność z gwarantowanym 99,9999% dostępność danych, skaluj w razie potrzeby i łatwo rozszerzaj do chmury dzięki spójnym usługom danych.

Seria 9000 Idealnie nadaje się do obciążeń z ekstremalnymi wymaganiami dotyczącymi opóźnień i dostępności. Zapewnia niezawodność o znaczeniu krytycznym bez poświęcania zwinności. Połącz tradycyjne i nowoczesne aplikacje o znaczeniu krytycznym z wydajnością All-NVMe, bardzo niskimi opóźnieniami i gwarantowaną 100% dostępnością danych. Zapewnij ciągłość biznesową dzięki kompletnemu zestawowi zaawansowanych rozwiązań DR lokalnie i w chmurze.