Posiadamy wyspecjalizowaną strukturę działającą w obszarze przetargów publicznych. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami i transakcjami, a duży wolumen sprzedaży daje nam mocną pozycję na rynku i umożliwia uzyskiwanie dla naszych Klientów atrakcyjnych cen.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie informatyczne: od bieżącej obsługi, przez doradztwo z zakresu rozwiązań informatycznych, zakupy sprzętu i oprogramowania, po ich skuteczne i sprawne wdrożenie w organizacji. Zapewniamy także późniejsze wsparcie i utrzymanie w sprawności przy jednoczesnym monitoringu zakładanych parametrów wydajnościowych.

Dział ten przygotowuje również oferty w ramach konkursów, zapytań z wolnej ręki, a także innych trybów stosowanych przez zamawiających, w tym także na potrzeby badania rynku.

Zapraszamy do kontaktu:
Mateusz Dębowski
Dyrektor Działu Public

+ 48 604 909 823

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomóści

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.