Kompleksowo realizujemy inwestycje w służbie zdrowia, placówkach prywatnych oraz placówkach specjalistycznych. Dotyczy to zarówno nowopowstających obiektów, jak i modernizacji lub rozbudowy już istniejących.

Prowadzimy inwestycje od etapu projektu, poprzez budowę, wyposażenie, informatyzację aż po oddanie symbolicznych kluczy nowemu właścicielowi.

Dbając o wszystkie detale optymalnie wyposażamy pozostałe pomieszczenia takie jak: rejestracje, poczekalnie, pomieszczenia socjalne, magazyny itp.

Zapewniamy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowany sprzęt i aparaturę oraz szkolenie personelu w zakresie ich obsługi.

Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Szpitali, która od 2011 roku zrzesza szpitale z całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu:
Jan Maciejewski
Dyrektor ds. Rozwoju, Dział Healthcare

+48 513 008 333

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomóści

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.