Sektor Bankowo-Finansowy | Komputronik Biznes

Komputronik Biznes jest dostawcą usług, sprzętu oraz rozwiązań informatycznych dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji finansowych. Oferowane usługi o zasięgu ogólnopolskim charakteryzują się wysoką jakością, terminowością oraz dużą elastycznością. Szeroka gama rozwiązań umożliwia precyzyjny dobór oprogramowania oraz sprzętu, adekwatnie do zróżnicowanych wymagań i oczekiwań Klienta.

Komputronik Biznes realizuje również zamówienia w zakresie dedykowanych rozwiązań informatycznych, które wymagają uwzględnienia indywidualnych potrzeb. W przypadku konieczności wykonania analizy i projektu technicznego oddajemy do dyspozycji naszych Klientów doświadczonych konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dla sektora finansowego.

Zapraszamy do współpracy!
Sławomir Drążkiewicz
Dyrektor Działu Sprzedaży Sektora Bankowo-Finansowego

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomóści

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu
(60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności
w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do
prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt
z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.