Jak sprawić, aby wymagania stawiane działom IT w miarę rozwoju przedsiębiorstwa były optymalnie i bezpiecznie realizowane?

Outsourcing usług informatycznych i outsourcing druku dostarczany przez Komputronik Biznes jako usługa to udokumentowane zmniejszenie kosztów użytkowania infrastruktury, zwiększenie bezpieczeństwa informatycznego i racjonalizacja kosztów rozwoju przedsiębiorstwa.

To także zoptymalizowane środowisko druku, z bezpiecznym dostępem do dokumentów oraz oprogramowaniem do zarządzania i archiwizacji w miesięcznym rozliczeniu abonamentowym.

Chcesz zmniejszyć koszty i zwiększyć bezpieczeństwo? Nie chcesz ponosić wysokich kosztów „wejścia”? Napisz lub zadzwoń, a z pewnością wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie.

Dowiedz się więcej na www.itpodkontrola.pl!

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.