Business productivity

Wydajność jest wyzwaniem oraz jednym z niezbędnych elementów funkcjonowania współczesnej organizacji. Sprawne działanie infrastruktury informatycznej to klucz do prawidłowego działania każdej współczesnej firmy czy instytucji. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania sprzętowe, systemowe, aplikacyjne i wdrożeniowe, które dają możliwość podniesienia efektywności działania naszych Klientów bez konieczności zwiększenia zatrudnienia. Proponujemy najnowsze rozwiązania aplikacyjne zapewniające dużą wygodę pracy, dostęp do informacji z dowolnego urządzenia i miejsca oraz pracę grupową.

Dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa IT, dlatego naszym Klientom oferujemy rozwiązania sprzętowe typu firewall, szerokie portfolio aplikacji antywirusowych oraz programów umożliwiających szyfrowanie danych.

Dzięki bogatej ofercie nasi Klienci są bezpieczni – mogą skupić się na bieżącym działaniu firmy nie obawiając się przerw w ciągłości pracy czy utraty kluczowych informacji.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.
Zasady przetwarzania danych.