Business continuity

Doradcy Komputronik Biznes dbają o szeroko rozumiane bezpieczeństwo prowadzonego przez Klientów biznesu, stabilność organizacji oraz efektywność oferowanych rozwiązań IT. Każde środowisko informatyczne, które projektują i budują nasi inżynierowie oparte jest na założeniu, że musi ono funkcjonować w zmiennych warunkach otoczenia biznesowego, zmiennych regulacjach prawnych oraz musi wspierać Klientów również w sytuacjach kryzysowych.

Aby spełnić te postulaty świadomie wybraliśmy jako naszych partnerów technologicznych światowych liderów branży IT – oferujemy więc najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania.
W trakcie dialogu technologicznego z Klientami wskazujemy krytyczne obszary w zakresie infrastruktury i procesów biznesowych, które wymagają wdrożenia mechanizmów do archiwizacji i odzyskiwania danych.

Proponujemy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania oparte o technologie ”chmurowe”, gwarantujące ciągłość działania prowadzonego biznesu.

Pomagamy także stworzyć efektywny plan wspierający zachowanie ciągłości działania obejmujący obszary: infrastruktury ICT, systemów ICT, aplikacji biznesowych oraz procesów biznesowych ze wskazaniem na zależności pomiędzy tymi środowiskami.

 
Zapraszamy do kontaktu:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.
Zasady przetwarzania danych.