IT PROFESSIONAL SERVICES – Doradztwo i usługi

O efektywności zaprojektowanego rozwiązania świadczy dopiero jego skuteczne wdrożenie, rozwój i utrzymanie. Kluczowym elementem każdego dużego projektu IT są szeroko pojęte usługi. To nie tylko proces instalacji urządzeń, systemów, aplikacji i ich konfiguracji, ale również etapy wcześniejsze.

Dobrze wykonane audyty obszarów IT pozwalają na prawidłowe zrozumienie potrzeb danej organizacji, aby zaprojektowane rozwiązania spełniały wszystkie stawiane wymagania. Świetnie przygotowany projekt jest kluczowy na etapie wdrożenia oraz późniejszego utrzymania i rozwoju systemu, który wzrasta z rozwojem organizacji. Wszystkie te elementy łączą się w spójną całość i są podstawą sukcesu każdego wdrożenia.

Doradztwo IT jest rozumiane i realizowane przez inżynierów i konsultantów Komputronik Biznes jako dostarczanie wiedzy i odpowiedzi w możliwe najkrótszym czasie w ramach założonego budżetu.

To holistyczne podejście jest naszym znakiem rozpoznawczym.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.
Zasady przetwarzania danych.