Bezpieczeństwo środowiska IT w organizacji: replikacja i backup danych - Komputronik Biznes

IT Security – bezpieczeństwo informatyczne

Czy zastanawiałeś się, ile warte są dla Ciebie Twoje dane? Ile warta jest baza danych Klientów, baza danych systemu ERP, Twoje archiwum umów i zamówień lub baza systemu księgowego?
Ile warte jest bezpieczeństwo informatyczne Twojego przedsiębiorstwa?

Wyżej wymienione dane są „bezcenne”, a informacja stanowi współcześnie krwiobieg każdego biznesu. Dostęp do nich jest dla nas tak oczywisty, że bardzo rzadko zastanawiamy się: Co by się stało w razie ich utraty? Czy mamy backup danych strategicznych systemów IT? Jakie procesy wspierają bezpieczeństwo środowisk IT?

My stawiamy sobie takie pytania codziennie. W trosce o Twoje bezpieczeństwo analizujemy, testujemy, wdrażamy i audytujemy środowiska IT. Skupiamy się na kompleksowym podejściu do problemu zapewnienia bezpieczeństwa środowiskom IT, oferując ochronę prewencyjną (antywirus i firewall), archiwizacje i backup danych, audyt bezpieczeństwa IT, DRC (Zapasowe Centrum Danych) i wirtualne DRC, zarządzanie tożsamością oraz nowość na rynku IT – „cloud to cloud back-up”. Wszystko to dopasowane pod konkretne potrzeby i w kontekście już istniejącego środowiska IT.

Każda „złotówka” wydana na zapobieganie zagrożeniom IT i bezpieczeństwo danych jest inwestycją w stabilny i zrównoważony rozwój Twojego biznesu.

Masz pytania? Napisz do nas:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję zasady przetwarzania danych*

Tak

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych.