IT Security – bezpieczeństwo informatyczne

Czy zastanawiałeś się, ile warte są dla Ciebie Twoje dane? Ile warta jest baza danych Klientów, baza danych systemu ERP, Twoje archiwum umów i zamówień lub baza systemu księgowego?
Ile warte jest bezpieczeństwo informatyczne Twojego przedsiębiorstwa?

Wyżej wymienione dane są „bezcenne”, a informacja stanowi współcześnie krwiobieg każdego biznesu. Dostęp do nich jest dla nas tak oczywisty, że bardzo rzadko zastanawiamy się: Co by się stało w razie ich utraty? Czy mamy backup danych strategicznych systemów IT? Jakie procesy wspierają bezpieczeństwo środowisk IT?

My stawiamy sobie takie pytania codziennie. W trosce o Twoje bezpieczeństwo analizujemy, testujemy, wdrażamy i audytujemy środowiska IT. Skupiamy się na kompleksowym podejściu do problemu zapewnienia bezpieczeństwa środowiskom IT, oferując ochronę prewencyjną (antywirus i firewall), archiwizacje i backup danych, audyt bezpieczeństwa IT, DRC (Zapasowe Centrum Danych) i wirtualne DRC, zarządzanie tożsamością oraz nowość na rynku IT – „cloud to cloud back-up”. Wszystko to dopasowane pod konkretne potrzeby i w kontekście już istniejącego środowiska IT.

Każda „złotówka” wydana na zapobieganie zagrożeniom IT i bezpieczeństwo danych jest inwestycją w stabilny i zrównoważony rozwój Twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.
Zasady przetwarzania danych.