Security – bezpieczeństwo w szerokim zakresie

Czy zastanawiałeś się, ile warte są dla Ciebie Twoje dane? Ile warta jest baza danych Klientów, baza danych systemu ERP, Twoje archiwum umów/zamówień lub baza systemu księgowego?
Te dane są bezcenne, a informacja stanowi współcześnie krwiobieg każdego biznesu. Dostęp do nich jest dla nas tak oczywisty, że bardzo rzadko zastanawiamy się, co by się stało w razie ich utraty.

My stawiamy sobie takie pytania codziennie. Dbając o Twoje bezpieczeństwo analizujemy, testujemy, wdrażamy i audytujemy środowiska IT. Skupiamy się na kompleksowym podejściu do problemu oferując ochronę prewencyjną (antywirus i firewall), archiwizacje i back-up danych, audyt bezpieczeństwa IT, DRC (Zapasowe Centrum Danych) i wirtualne DRC, zarządzanie tożsamością oraz nowość na rynku IT – „cloud to cloud back-up”. Wszystko to zwymiarowane pod konkretne potrzeby i w kontekście już istniejącego środowiska IT.

Każda „złotówka” wydana na bezpieczeństwo Twoich danych jest inwestycją w bezpieczny i zrównoważony rozwój Twojego biznesu.

 
Zapraszamy do kontaktu:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomości

NIP

nr. telefonu

Wiadomość*

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zapoznałem się i akceptuję zasady przetwarzania danych*

Tak

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych.