Zapraszamy Państwa na pokaz najnowocześniejszych rozwiązań służących do pomiaru i budowy sieci WLAN i LAN.

Jeżeli Państwa organizacja korzysta z dużych powierzchni taki jak: magazyny, hale produkcyjne, przestrzenie biurowe, place, obiekty sportowe, szkoły, szpitale itp., na terenie których mają działać sieci WLAN – to spotkanie jest właśnie dla Państwa.

Podczas prezentacji pokażemy jak dobrać i wdrożyć nowoczesną, wysoko wydajną i bezpieczną sieć LAN i WLAN. Zaprezentujemy Państwu specjalistyczne narzędzie Ekahau, które pozwala na wykonanie audytów sieci WLAN oraz kompleksowe projektowanie sieci bezprzewodowych na dużych obiektach. Zastosowanie tego narzędzia pozwala zaplanować i optymalnie rozlokować AP oraz ich parametry pracy. Projekt sieci WLAN wykonany na podstawie raportu Ekahau, sprosta największym wymaganiom. Zobaczą Państwo również sposób projektowania i doboru rozwiązań dla sieci szkieletowej LAN i bezprzewodowej WLAN opartych na rozwiązaniach HPE Aruba.

W drugiej części spotkania opowiemy o budowie autonomicznego Data Center. 

 

Agenda

 

09:00 Rejestracja uczestników

09:30 Powitanie

09:45 Prezentacja programu Ekahau, jak Komputronik Biznes audytuje
i projektuje sieci – Anna Skowina i  Maciej Słowiński, Komputronik Biznes

Profesjonalne projektowanie sieci WLAN – pokaz oprogramowania oraz omówienie kilku  dotychczas zrealizowanych projektów (mroźnie, hale, biura).

10:45 Przerwa kawowa

11:00 HPE Aruba Networks – topologie referencyjne sieci LAN i WLAN – Anna Skowina, Komputronik Biznes

Budowa sieci LAN w oparciu o HPE Aruba – core + Acces.

12:00 Lunch

13:00 Kierunek – autonomiczne Data Center – Łukasz Matuszak, Komputronik Biznes

14:30 Podsumowanie spotkania

15:00 Zakończenie

 

Informacje dodatkowe:

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w szkoleniu oraz *kupon rabatowy na wykonanie usługi pomiarów sieci z wykorzystaniem Ekahau o wartości 1000 zł. Liczba uczestników spotkania jest ograniczona. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

LOKALIZACJA:

Legnicki Park Technologiczny LETIA SA

Rycerska 24, 59-220 Legnica

 

Partnerzy: 

                   

 

Rejestracja:

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Tytuł*

Stanowisko*

Nazwa firmy*

nr. telefonu*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu
(60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności
w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do
prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt
z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.

© 2018 Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o.. Wszystkie nazwy produktów i firm wymienione w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi ich właścicieli.