Komputronik Biznes i Veeam Polska zapraszają na warsztaty i pokaz rozwiązań Veeam Backup & Replication. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w obszarze backup’u oraz do zadania pytań naszym ekspertom. Po części merytorycznej zapraszamy do zwiedzania browaru i skosztowania jego wyrobów oraz do wspólnego oglądania meczu Polska – Senegal.
To będzie niezapomniany wieczór!

Data: 19 czerwca b.r.
Miejsce: Hotel Gdańsk *****
ul. Szafarnia 9
80-755 Gdańsk

Agenda

14:00 Backup maszyn wirtualnych – Veeam Polska
16:00 Zwiedzanie Brovarni
16:30 Wspólne oglądanie meczu Polska – Senegal

Zapraszamy do rejestracji.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Imię*

Nazwisko*

Stanowisko*

E-mail*

Nazwa firmy*

nr. telefonu*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą
w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w związku z Twoim udziałem w powyższym wydarzeniu.
Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu rejestracyjnym jest dobrowolne, ale koniczne do potwierdzenia Twojego udziału w wydarzeniu. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi
do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.