Titanium Partner to czwarty, najwyższy poziom partnerstwa, które mogą osiągnąć firmy współpracujące z marką DELL EMC. Na początku tego roku dołączyliśmy do ich grona!
Nowy poziom partnerstwa z Dell EMC to ważne wydarzenie. Potwierdza nasz profesjonalizm i doświadczenie, a także zaufanie, którym cieszy się ze strony swoich partnerów biznesowych.

„Osiągnięty przez nas najwyższy stopień w programie partnerskim DELL EMC jest efektem efektywnej wieloletniej współpracy naszych spółek. Wpływ na nasz sukces miały nie tylko bardzo dobre wyniki sprzedaży, ale też głębokie zmiany w strukturze Komputronik Biznes, dzięki którym coraz większą rolę odgrywają tematy projektowe i zaawansowane wdrożenia” – Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes

Jednym z aspektów, które brane były pod uwagę przy podwyższeniu poziomu partnerstwa, była obecność w firmie certyfikowanych ekspertów z najważniejszych dla DELL EMC obszarów kompetencji, zarówno z działu handlowego, jak i wsparcia sprzedaży. Na nasze tytanowe partnerstwo miały wpływ także ambitne założenia, które zostały zrealizowane w roku 2017.

„W całej Polsce tylko 5 firm osiągnie w roku 2018 najwyższy status partnerski -Titanium. Cieszymy się, że Komputronik Biznes znalazł się w tym gronie” – wyjaśnia Dariusz Piotrowski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Dell EMC. – „Jesteśmy pewni, że dzięki temu wyróżnieniu nasza współpraca będzie przebiegała jeszcze bardziej efektywnie.”

Dzięki awansowi w programie partnerskim DELL EMC, Komputronik Biznes osiągnie najwyższy poziom współpracy marketingowej i technicznej, który wiąże się z największym zakresem korzyści i przywilejów. Większe wsparcie ze strony marki, preferencyjne warunki zakupu sprzętu oraz udział w dodatkowych aktywnościach prowadzonych dla klientów końcowych to jedne z wielu korzyści czteropoziomowego programu partnerskiego DELL EMC, który wystartował na polskim rynku w 2015 roku.