Komputronik Biznes wspólnie z Samsung Polska jest partnerem tego rocznej edycji konferencji Summit EOIF GigaCon.

Zarejestruj się bezpłatnie na stronie: https://gigacon.org/event/eoif_summit_19/ (zakładka REJESTRACJA)

Termin: 23 – 24 lipca 2019
Miejsce: Stadion PGE Narodowy, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Tomasz Dworniczak, Inżynier Wsparcia Sprzedaży w Komputronik zaprezentuje przyjazne narzędzia wspierające instytucje i przedsiębiorstwa w ich codziennych działaniach. Wspomagają one optymalizację realizowanych procedur i procesów biznesowych, dostarczając aplikacje w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb danego podmiotu, bez względu na jego wielkość.

Grzegorz Nowicki z Samsung  opowie o rozwiązaniu FLIP , czyli o tym dlaczego w nowoczesnych realiach biznesowych jednym z najważniejszych aspektów codziennej pracy jest jasna i klarowna komunikacja. Prowadzenie prezentacji, zebrania grup projektowych czy szkolenia pracowników to tylko niektóre z sytuacji, w których wykorzystujemy nowoczesne urządzenia wyświetlające. Nowoczesne biuro to przede wszystkim miejsce, w którym pracownicy czują się dobrze oraz mogą pracować z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Rozwiązania Samsung to holistyczne rozwiązanie wpływające na jakość pracy szerokiej liczby specjalistów w firmach z wielu branż. Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia na którym opowiemy w jaki sposób poprawić jakość komunikacji w Państwa firmie.

 

Porozmawiajmy o tym jak:

  • wdrożyć i usprawnić elektroniczny obieg informacji,
  • zarządzać elektronicznymi dokumentami,
  • archiwizować i zabezpieczać elektroniczne dane,
  • przekonać użytkowników do nowych rozwiązań,
  • zmodernizować procesy kadrowe dzięki portalowi pracowniczemu

Konferencja EOIF SUMMIT – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie to wydarzenie dwudniowe, jednak istnieje także możliwość udziału w wybranych prelekcjach. Na uczestników wydarzenia będzie czekała także Strefa Technologii i Strefa Rozrywki, zaś na zakończenie konferencji rozlosowane będą atrakcyjne nagrody.