Dział Projektów Dofinansowanych - Komputronik Biznes - Integrator rozwiązań IT

Dofinansowanie projektów IT poprzez pozyskanie środków zewnętrznych to szansa rozwoju dla firm i instytucji, wzmocnienie konkurencyjności, a często także możliwość powstania wielu innowacyjnych rozwiązań, marek i przedsiębiorstw. Warto wesprzeć swoją działalność, doświadczenie i kreatywność zewnętrznymi źródłami finansowania, które mogą być przeznaczone m.in. na stworzenie czy modernizację infrastruktury IT.

Oferujemy kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania ze środków publicznych oraz w późniejszym rozliczaniu projektów. Nasi zaufani, sprawdzeni, ale przede wszystkim skuteczni partnerzy wesprą Państwa na wszystkich etapach pozyskiwania dotacji, począwszy od rzetelnej analizy potrzeb inwestycyjnych, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dedykowanej wskazanemu programowi bądź konkursowi, aż do formalnego rozliczenia przydzielonej dotacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Poinformujemy również o trwających konkursach z obszaru całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu:

Imię i nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy*

temat wiadomóści

nr. telefonu*

Wiadomość*

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję zasady przetwarzania danych*