Dział Projektów Dofinansowanych | Komputronik Biznes

Dofinansowanie projektów IT poprzez pozyskanie środków zewnętrznych to szansa rozwoju dla firm i instytucji, wzmocnienie konkurencyjności, a często także możliwość powstania wielu innowacyjnych rozwiązań, marek i przedsiębiorstw. Warto wesprzeć swoją działalność, doświadczenie i kreatywność zewnętrznymi źródłami finansowania, które mogą być przeznaczone m.in. na stworzenie czy modernizację infrastruktury IT.

Oferujemy kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania ze środków publicznych oraz w późniejszym rozliczaniu projektów. Nasi zaufani, sprawdzeni, ale przede wszystkim skuteczni partnerzy wesprą Państwa na wszystkich etapach pozyskiwania dotacji, począwszy od rzetelnej analizy potrzeb inwestycyjnych, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dedykowanej wskazanemu programowi bądź konkursowi, aż do formalnego rozliczenia przydzielonej dotacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Poinformujemy również o trwających konkursach z obszaru całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu:
Krzysztof Jenek
Dyrektor Działu Projektów Dofinansowanych

+48 604 752 763

Imię*

Nazwisko*

E-mail*

Nazwa firmy

temat wiadomóści

nr. telefonu

Wiadomość*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Komputronik Biznes sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu (60-003), przy ul. Wołczyńskiej 37. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Wskazanie przez Ciebie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale koniczne do prawidłowego udzielania odpowiedzi na zadane pytanie/wniosek. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań oraz zamiaru realizacji praw w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych pod adresem: ul. Wołczyńska 37, 60 – 003 Poznań lub pod adresem: iodo@komputronik-biznes.pl.